Насіннячко Lemon Skunk від Master-Seed Іспанія

Насіннячко Lemon Skunk від Master-Seed Іспанія
Наявність: В наявності
Готовий до відправлення Новою Поштою
MASTER SEED Виробник: MASTER SEED
Насіння тільки жіночої статі
Фемінізовані насіння коноплі
Оригінальна упаковка виробника
Ці насіння продаються в брендовій упаковці
Оплата замовлення при отриманні
Ви оплачуєте насіння в відділенні пошти

Насіннячко Lemon Skunk від Master-Seed Іспанія

Ефективно працювати з фемінізованим насінням канабісу Lemon Skunk можна як в грамотно облаштованих теплицях, так і на відкритих ґрунтах. Дана культура володіє унікальним генетичним складом, що безпосередньо забезпечує чудову врожайність. Період цвітіння супроводжується поширенням міцного аромату лимона. Представлений штам відрізняється потужним впливом і радує фанатів оригінальністю присмаку. Рослини, які виростають з насіння Лемон Сканк, володіють невибагливістю до особливостей виростання, що сподобається будь-якому починаючому гроверу.

Поради коноплярам

Вибір на користь насіння канабісу Lemon Skunk дасть можливість порадіти чудовим сходам. Рослини розвиваються без особливого догляду, максимально прості в культивації, що є підмогою для новачків, які роблять перші кроки в коноплярстві. Гровер може скористатися будь-яким доступним йому способом. Головне, забезпечити якісну вентиляцію при роботі в закритих приміщеннях. А на відкритих ґрунтах пам'ятайте про досить потужний аромат.

Цінність даної культури полягає в можливості прискореного отримання врожаю, причому високої якості. Підвищити ефективність можна, якщо грамотно скористатися спеціалізованими мінералами в поєднанні з добривами. Структура чагарників складається з подовжених поміжвузлів, що ростуть в оточенні гнучкого стебла. Для роботи в оранжереї вигідно застосовувати технологію ScrOG, звану плетінням по стеблу. Цвітіння обмежене приблизно двома місяцями. Продуктивність не перевищує 460-ти грам з метра квадратного майданчика посіву. Якщо забезпечити плантацію оптимальними умовами догляду, продуктивність може підвищитися до 780-ти грам з метра квадратного. Величина ТГК може варіюватися включно до 19-ти відсотків.

Сила впливу

Про фотоперіодичний штам Lemon Skunk відгукуються, як про сильний різновид канабісу, найменуваний завдяки потужному лимонному аромату. Експерти дають йому дуже високий бал подібної генетичної суміші, неодноразово нагороджуючи її за унікальність смакових якостей. Продукт володіє ефективними цілющими характеристиками, є потужним антидепресантом і релаксантом. Вживання органічно поєднується з ефектом, який одухотворяє  і розслаблює.

Теги: semena kannabisa lemon skunk fem

Насіннячко Lemon Skunk від Master-Seed Іспанія

Характеристики
Стать рослини жіноча
Висота сорту 1 - 2 м.
Вид коноплі домінація Сатіви
Тип цвітіння не автоквітучий
Співвідношення ТГК в смолі 19%
Термін цвітіння 63 дні
Життєвий цикл рослини (відкр. грунт) до середини жовтня
Рівень врожаю 130 г. з рослини

Video

Насіннячко Lemon Skunk від Master-Seed Іспанія

В цього товару немає відгуків.

Написати відгук

Потрібна порада?

Якщо вам важко визначитися з вибором, напишіть нам на пошту

Задати питання

Допомогти знайти?

Якщо ви не знайшли те, що шукали, скористайтеся пошуком по магазину

Вибір 2020

Десятка найбільш купованих сортів 2020 року.

Дивитися топ 10

Рекомендовані