Насіннячко Auto Super Bud від Master-Seed Іспанія

Насіннячко Auto Super Bud від Master-Seed Іспанія
Наявність: В наявності
Готовий до відправлення Новою Поштою
MASTER SEED Виробник: MASTER SEED
Насіння тільки жіночої статі
Фемінізовані насіння коноплі
Оригінальна упаковка виробника
Ці насіння продаються в брендовій упаковці
Оплата замовлення при отриманні
Ви оплачуєте насіння в відділенні пошти

Насіннячко Auto Super Bud від Master-Seed Іспанія

Автоквітучий фемінізований різновид насіння канабісу Auto Super Bud цінують за ідеальний баланс генетики індики і сатіви. Штам виділяється серед аналогів нетривалим життєвим циклом, що не перевищує в більшості ситуацій 2-х місяців. Кожному досвідченому конопляру сподобається велика кількість смолистих шишок, що покривають всю структуру рослин. Цвітіння відбувається в супроводі солодкуватого запаху стиглих фруктів. Гібрид практично завжди проявляє свою силу, тому є визнаним цілющим засобом. Відзначимо також солідну величину ТГК, що досягає 18-ти відсотків.

Поради коноплярам

Оптимальну продуктивність можна отримати завдяки правильному підбору грунту для посадки насіння канабісу даної версії. Слід пам'ятати про стабільний рівень вологості, щоб протистояти виникненню цвілі і позбутися від грибкових захворювань. Дану культуру можна вирощувати практично в будь-яких умовах, як у відкритих грунтах, так і в компактних приміщеннях із застосуванням гроубокса. Штам виділяється генетично стійким імунітетом, що особливо сподобається початківцям коноплярам. Рослини виростають до невеликих розмірів, максимум досягають 95-ти сантиметрів висоти, що ніяк не робить негативного впливу на рівень продуктивності. Цим і зумовлена ​​вигода виробництва чагарників з фемінізованого насіння представленого виду.

Експерти визнають даний автоквітучий різновид чудовим зразком. Цвітіння завершується на восьмому тижні при забезпеченні належних умов. Насіння містить мікс з індічних і сатівних генів, змішаних з рудералісом. Стадія повноцінного циклу розвитку становить не більше 11-ти тижнів. Якщо вибрати для виробництва закритий майданчик, продуктивність не перевищить шестисот грам з метра квадратного. Якщо ж вибрати відкритий ґрунт, з одного куща можна отримати до сімдесяти грам.

Вплив

Багато гроверів із задоволенням працюють з цим високоякісним сортом канабісу, що володіє неймовірним ароматом. Запах вражає навіть бувалих користувачів солодкуватими фруктовими нотками, змішаними з відтінками прянощів. Вживання продукту особливо сподобається всім, хто потребує розслабляючий ефект, що вражає інтенсивністю дії. Продукт визнаний ефективним цілющим засобом.

Теги: semena kannabisa auto super bud fem

Насіннячко Auto Super Bud від Master-Seed Іспанія

Характеристики
Стать рослини жіноча
Висота сорту 0.4 - 0.9 м.
Вид коноплі Сатіва/Індика/Рудераліс
Тип цвітіння автоквітучий
Співвідношення ТГК в смолі 19 - 20%
Термін цвітіння 56 днів
Життєвий цикл рослини 75 днів
Рівень врожаю 130 г. з рослини

Video

Насіннячко Auto Super Bud від Master-Seed Іспанія

В цього товару немає відгуків.

Написати відгук

Потрібна порада?

Якщо вам важко визначитися з вибором, напишіть нам на пошту

Задати питання

Допомогти знайти?

Якщо ви не знайшли те, що шукали, скористайтеся пошуком по магазину

Вибір 2020

Десятка найбільш купованих сортів 2020 року.

Дивитися топ 10

Рекомендовані