Насіннячко Auto Blueberry від Master-Seed Іспанія

Насіннячко Auto Blueberry від Master-Seed Іспанія
Наявність: В наявності
Готовий до відправлення Новою Поштою
MASTER SEED Виробник: MASTER SEED
Насіння тільки жіночої статі
Фемінізовані насіння коноплі
Оригінальна упаковка виробника
Ці насіння продаються в брендовій упаковці
Оплата замовлення при отриманні
Ви оплачуєте насіння в відділенні пошти

Насіннячко Auto Blueberry від Master-Seed Іспанія

Про фемінізований різновид насіння канабісу Auto Blueberry відгукуються, як про кращого спадкоємця сорту Blueberry. Брідери зуміли забезпечити даний автоквіт кращими генетичними властивостями, що належали фотоперіодним предкам. Для цього вони успішно попрацювали над неодноразовими схрещуваннями.

Властивості штаму

Культуру цінують за обмеженість зростання, що дозволяє працювати з нею в зручних гроверу умовах. Висота рослин не перевищує 70-ти см. На відкритих грунтах можна домогтися особливо пристойної швидкості розвитку. При належному догляді плантація порадує триразовим збільшенням продуктивності.

Особливості розвитку

Виробництво даної версії насіння в відкритих умовах дозволить домогтися дозрівання штаму протягом десятка тижнів. Втім, ймовірно збільшення періоду дозрівання до 14-ти тижнів. Культура чудово ставиться до великих відкритих просторів. Для хорошого розвитку кореневої системи рекомендується скористатися двадцяти літровими горщиками. Також рекомендується уважно ставитися до внесення підгодівлі, щоб не пошкодити коріння через надмірну кількість добрив.

Період цвітіння супроводжується дедалі більшим ароматом кави, замішаним на лісових нотах. Якщо відбудеться різке зниження температури, можлива зміна відтінку кольору листя. Бутони можуть придбати фіолетовий відтінок. Чагарники добре ставляться до внесення органічних добрив, радуючи чорничним ароматом зі сканковими нотками диму.

Робота з фемінізованим насінням канабісу Авто Блюбері можлива за допомогою будь-яких засобів виробництва. Особливих успіхів можна досягти в теплицях або підготовлених приміщеннях. Коноплярам слід уважно поставитися до кількох рекомендацій, розроблених виробниками, особливо в аспекті потужності освітлення і дотримання температурного діапазону. Керуючись цими найпростішими правилами, можна домогтися отримання солідного врожаю протягом 2,5 місяців.

Вплив

Цінителі даної культури обов'язково насолодяться кавовим і лісовим ароматом. Плоди вражають фіолетовим відтінком і особливим фруктовим присмаком. При вживанні гарантується тривалість впливу, що поєднується з приємним розслабленням і ефектом знеболення. При передозуванні слід бути готовим до тривалого сну.

Теги: semena kannabisa auto blueberry fem

Насіннячко Auto Blueberry від Master-Seed Іспанія

Характеристики
Стать рослини жіноча
Висота сорту 0.4 - 0.7 м.
Вид коноплі Сатива / Індика
Тип цвітіння автоквітучий
Частка ТГК в смолі 17 - 19%
Частка CBD в смолі 0.8%
Термін цвітіння 60 днів
Життєвий цикл рослини 75 днів
Рівень врожаю 65 г. з рослини
Генетика Critical, Lowrider, Northern Lights
Терпени Caryophyllene (Каріофіллен), Delta 3 Carene (Дельта 3 Карен)

Відео

Насіннячко Auto Blueberry від Master-Seed Іспанія

В цього товару немає відгуків.

Написати відгук

Потрібна порада?

Якщо вам важко визначитися з вибором, напишіть нам на пошту

Задати питання

Допомогти знайти?

Якщо ви не знайшли те, що шукали, скористайтеся пошуком по магазину

Вибір 2024

Десятка найбільш купованих сортів 2024 року.

Дивитися топ 10

Рекомендовані