Насіннячко Auto Lowryder#2 від Master-Seed Іспанія

Насіннячко Auto Lowryder#2 від Master-Seed Іспанія
Наявність: В наявності
Готовий до відправлення Новою Поштою
MASTER SEED Виробник: MASTER SEED
Насіння тільки жіночої статі
Фемінізовані насіння коноплі
Оригінальна упаковка виробника
Ці насіння продаються в брендовій упаковці
Оплата замовлення при отриманні
Ви оплачуєте насіння в відділенні пошти

Насіннячко Auto Lowryder#2 від Master-Seed Іспанія

Робота з фемінізованим насінням канабісу Auto Lowryder2 проводиться протягом скороченого періоду розвитку. Завдяки цій якості постійно відбувається зростання популярності даного автоквіта, визнаного цінителями марихуани. Незважаючи на компактність габаритів, висоту, обмежену сімдесятьма сантиметрами, вдається домогтися непоганого комерційного результату.

Особливості властивостей

У звичайній обстановці штам досягає півметра у висоту. Рівень параметрів відповідає умовам виростання. Продуктивність може варіюватися в залежності від освітлювального режиму та інших, вкрай важливих параметрів. Чагарники радують гроверів міцними шишками, щільно розташованими на відгалуженнях. Середні стебла покриваються безліччю помаранчевих волосків, що створюють чудову поверхню. Єдина центральна кола володіє одночасно пухнастістю і в'язкістю смоляного шару.

Параметри продуктивності

Якщо скористатися рекомендаціями, розробленими досвідченими коноплярами, можна домогтися комерційного результату. Відзначимо дивовижний баланс кількості яскравою листя і величезних нирок. Якщо вибрати для вирощування відкритий ґрунт, нирки покривають рослини по всій структурі. Для визначення статі чагарників знадобиться близько двадцяти діб. Гібрид прекрасно реагує на використання різних режимів освітлення. Штам відмінно адаптується до умов, що змінюються під час культивації.

Відзначимо залежність між якісним доглядом і продуктивністю рослин, що сприяє успіху садівника. Якість безпосередньо залежить від генетичних особливостей цього фемінізованого продукту. Початківцю садівникові можна скористатися навіть пластиковими стаканчиками, встановленими на підвіконні. Правда, і врожайність буде обмеженою. Якщо ж забезпечити особини ідеальними умовами, на одній рослині може дозріти до 50-ти грам. До важливих критеріїв успіху віднесемо достатню потужність освітлювальних приладів, в поєднанні з правильними показниками рН, раціональним обсягом гроубокса.

Вплив

Ефект вживання відповідає високому напливу, потужному і ідеально збалансованому. Куріння найбільш ідеально в атмосфері відпочинку, вражаючи м'якістю диму, який приємно радує землистими нотками і потужністю неповторного присмаку.

Теги: semena kannabisa auto lowryder2 fem

Насіннячко Auto Lowryder#2 від Master-Seed Іспанія

Характеристики
Стать рослини жіноча
Висота сорту 0.4 - 0.7 м.
Вид коноплі Індика/Сатіва/Рудераліс
Тип цвітіння автоквітучий
Співвідношення ТГК в смолі 15 - 20%
Термін цвітіння до 45 днів
Життєвий цикл рослини 75 днів
Рівень врожаю 50 г. з рослини

Video

Насіннячко Auto Lowryder#2 від Master-Seed Іспанія

В цього товару немає відгуків.

Написати відгук

Потрібна порада?

Якщо вам важко визначитися з вибором, напишіть нам на пошту

Задати питання

Допомогти знайти?

Якщо ви не знайшли те, що шукали, скористайтеся пошуком по магазину

Вибір 2020

Десятка найбільш купованих сортів 2020 року.

Дивитися топ 10

Рекомендовані