Насіннячко Mazar від Master-Seed Іспанія

Насіннячко Mazar від Master-Seed Іспанія
Наявність: Нет в наличии
Запитуйте про наявність
MASTER SEED Виробник: MASTER SEED
Насіння тільки жіночої статі
Фемінізовані насіння коноплі
Оригінальна упаковка виробника
Ці насіння продаються в брендовій упаковці
Оплата замовлення при отриманні
Ви оплачуєте насіння в відділенні пошти

Насіннячко Mazar від Master-Seed Іспанія

Цей фемінізований різновид насіння канабісу Mazar постійно порівнюють з оригіналом, по праву вважаючи його поліпшеною версією. У генетичному плані штам є ідеальним поєднанням між 60-ма відсотками індики, змішаними з сатівою. Брідерам, які ефективно попрацювали з прабатьками даного гібрида, вдалося домогтися кількох важливих удосконалень.

Характеристики

Насіння штаму Мазар відрізняються прекрасними параметрами зростання і розгалуженості, чудовими смаковими якостями і неймовірною плодючістю. Зовні рослини являють собою єдину основну колу, хоча і надзвичайно жирну. На відгалуженнях розвивається безліч кристалів, що володіють підвищеною величиною ТГК, яка досягає 21-го відсотка. Тому при вживанні плоди проявляють підвищену потужність в поєднанні з посиленим церебральним ефектом.

Для остаточного дозрівання фемінізованих чагарників знадобиться не більше 65-ти діб цвітіння. Комерційного успіху конопляр може домогтися, незалежно від обраних умов культивації, отримуючи непоганий урожай на відкритому грунті або в оранжереї і невеликому приміщенні обмеженій площі. Забезпечивши плантацію оптимальними умовами, можна отримати до половини кілограма плодів на кожному метрі квадратному. Відповідно до умов, висота рослин може максимально досягати 1-го метра 40-ка сантиметрів.

Поради садівникам

Виробництво цих фемінізованих рослин не створює гровер навіть найменших проблем. Чагарникам властива динамічність розвитку, особливо при використанні гідропоніки в поєднанні з іншими інноваційними методиками. У приміщенні висота кущів обмежується середніми розмірами. В умовах помірного клімату рекомендується проведення робіт на відкритих майданчиках. Штам відрізняється найкращою врожайністю при посадці насіння протягом третьої декади травня.

Особливості впливу

Серед достоїнств насіння даного фемінізованого сорту згадаємо про м'який аромат, відповідний оригінальному Афгані в поєднанні з сандаловими нотками. Вживання сприяє ефекту, який гіпнотизує, тому слід зручніше влаштуватися на дивані. Гібрид виділяється домінантними генами, переважаючими властивостями індики, з додаванням сатівного відтінку. Продукт володіє психоделічним впливом, завдяки чому визнаний ефективним цілющим засобом.

Теги: semena kannabisa mazar fem

Насіннячко Mazar від Master-Seed Іспанія

Характеристики
Стать рослини жіноча
Висота сорту 0.8 - 1.4 м.
Вид коноплі домінація Індики
Тип цвітіння не автоквітучий
Співвідношення ТГК в смолі 19 - 21%
Термін цвітіння 65 днів
Життєвий цикл рослини (відкр. грунт) до середини жовтня
Рівень врожаю 120 г. з рослини

Video

Насіннячко Mazar від Master-Seed Іспанія

В цього товару немає відгуків.

Написати відгук

Потрібна порада?

Якщо вам важко визначитися з вибором, напишіть нам на пошту

Задати питання

Допомогти знайти?

Якщо ви не знайшли те, що шукали, скористайтеся пошуком по магазину

Вибір 2020

Десятка найбільш купованих сортів 2020 року.

Дивитися топ 10

Рекомендовані