Насіннячко Critical Sensi Star від Master-Seed Іспанія

Насіннячко Critical Sensi Star від Master-Seed Іспанія
Наявність: Нет в наличии
Запитуйте про наявність
MASTER SEED Виробник: MASTER SEED
Насіння тільки жіночої статі
Фемінізовані насіння коноплі
Оригінальна упаковка виробника
Ці насіння продаються в брендовій упаковці
Оплата замовлення при отриманні
Ви оплачуєте насіння в відділенні пошти

Насіннячко Critical Sensi Star від Master-Seed Іспанія

Брідери активно попрацювали над створенням фемінізованого насіння канабісу Critical Sensi Star, провівши серію схрещувань з популярними прабатьками. Період цвітіння цього фотоперіодичного штаму відбувається при циклічній зміні ночі та дня 12/12.

Особливості характеристик

Виробництво рослин з насіння представленої фемінізованої культури доставить конопляру масу задоволення, завдяки скороченому циклом розвитку і чудовій схожості посівного матеріалу. Даний параметр особливо сподобається тим гроверам, які мріють досягти комерційного успіху при вирощуванні плантації. Чагарники відповідно до створених умов можуть досягти у висоту приблизно 1-го метра 20-ти сантиметрів. Характеристики гібрида обумовлюють солідну продуктивність, що безпосередньо пов'язано з пишністю кущів, покритих суцільним смоляним шаром і довгим листям суворої форми і яскравим зеленим забарвленням.

Поради коноплярам

Особливістю даної фемінізованої культури є домінуюча індична генетика. Завдяки цим властивостям настільки спрощена культивація рослин, які володіють чудовою стійкістю до грибків і не бояться стресових ситуацій. Можна стверджувати про відсутність залежності між середньою висотою особин і прекрасною продуктивністю. Штам чудово розвивається при різних способах культивації, радує коноплярів в закритих приміщеннях або на відкритих ґрунтах. Брідери багато працювали над такою важливою якістю посівного матеріалу, як невибагливість. Тепер досить навіть мінімального догляду, щоб на кожному метрі квадратному отримати до половини кілограма плодів.

Ефект впливу

Вживання даного різновиду марихуани сприяє тривалому і вбирному розслабленню, неймовірному підняттю настрою. Рекомендується курити в вечірню пору, щоб до ранку бути в формі. Споживачі зможуть насолодитися насолодою смаку, відсутністю нудотності, а також інтенсивним ароматом, наповненим мускатними нотками з відтінками грейпфрута і лимонними вкрапленнями. Фемінізований гібрид володіє прекрасним седативним впливом, що дозволяє з його допомогою справлятися з численними проблемами, а також позбавлятися від больових синдромів.

Теги: semena kannabisa critical sensi star fem

Насіннячко Critical Sensi Star від Master-Seed Іспанія

Характеристики
Стать рослини жіноча
Висота сорту 0.7 - 1.4 м.
Вид коноплі домінація Індики
Тип цвітіння не автоквітучий
Співвідношення ТГК в смолі 18%
Термін цвітіння 63 дні
Життєвий цикл рослини (відкр. грунт) до середини вересня
Рівень врожаю 60 г. з рослини

Video

Насіннячко Critical Sensi Star від Master-Seed Іспанія

В цього товару немає відгуків.

Написати відгук

Потрібна порада?

Якщо вам важко визначитися з вибором, напишіть нам на пошту

Задати питання

Допомогти знайти?

Якщо ви не знайшли те, що шукали, скористайтеся пошуком по магазину

Вибір 2020

Десятка найбільш купованих сортів 2020 року.

Дивитися топ 10

Рекомендовані