Насіннячко Auto Mazar від Master-Seed Іспанія

Насіннячко Auto Mazar від Master-Seed Іспанія
Наявність: В наявності
Готовий до відправлення Новою Поштою
MASTER SEED Виробник: MASTER SEED
Насіння тільки жіночої статі
Фемінізовані насіння коноплі
Оригінальна упаковка виробника
Ці насіння продаються в брендовій упаковці
Оплата замовлення при отриманні
Ви оплачуєте насіння в відділенні пошти

Насіннячко Auto Mazar від Master-Seed Іспанія

Рослини, що розвиваються з насіння канабісу Auto Mazar, визнані автоквітучими версіями чудової якості з переважаючими властивостями індики. Брідери, які порадували нас високоврожайним гібридом, провели експерименти за допомогою знаменитих представників рудераліса, схрестивши їх з фотоперіодичними предками Мазара. Завдяки цьому вдалося створити даний фенотип штаму, що володіє параметром сильнодіючого ефекту.

Властивості, притаманні сорту

Завдяки відмінним якостям знаменитих і популярних предків вдалося створити гібрид, який незмінно радує м'якістю смаку і забійною потужністю впливу. Дана культура завжди виділяється в процесі розвитку численними суцвіттями. Вона покривається освітленим листям, а її габарити обмежені сотнею сантиметрів. Компенсацією цього недоліку є щільність шишок, які суцільно покривають зелений покрив.

Особливості розвитку

Вирощувати гідну плантацію з насіння канабісу Авто Мазар вигідніше за все в закритих приміщеннях. Солідну продуктивність чагарники виявляють на відкритих ґрунтах. Гібриду не страшні прояви цвілі, він легко справляється з іншими захворюваннями, так як стійкий до впливу шкідників. Якщо робота з гібридом ведеться на відкритому майданчику, збирати плоди можна в початковій стадії червня. Хоча можна зіткнутися і з уповільненими фенотипами, що досягають підвищеного рівня продуктивності.

Приступаючи до виробництва рослин, слід приділяти багато уваги розвитку шишок. Вони відрізняються щільністю, тому схильні до впливу цвілі. Розвиток цього автоквітучого продукту дозволяє розраховувати на врожайність в межах сотні грам з кожного чагарнику. Користуйтеся рекомендаціями, розробленими досвідченими гроверами, відмінно знайомими з цим фемінізованим матеріалом.

Справжні цінителі, які вже знайомі з ароматичними властивостями даного автоквіта, стверджують, що їх можна порівняти з параметрами традиційного мазару. Серед достоїнств автоквіта згадаємо про досить приємний смак, що поєднується з потужністю ефекту. Також не варто забувати про пристойні цілющі властивості штаму. Аромат складається з сандалових ноток, змішаних з хвойними відтінками. Досягнення найсильнішого ефекту гарантується завдяки властивостям класичної індики.

Теги: semena kannabisa auto mazar fem

Насіннячко Auto Mazar від Master-Seed Іспанія

Характеристики
Стать рослини жіноча
Висота сорту 0.6 - 1 м.
Вид коноплі Індика / Рудераліс
Тип цвітіння автоквітучий
Співвідношення ТГК в смолі 18 - 20%
Термін цвітіння до 65 днів
Життєвий цикл рослини 85 днів
Рівень врожаю 110 г. з рослини

Video

Насіннячко Auto Mazar від Master-Seed Іспанія

В цього товару немає відгуків.

Написати відгук

Потрібна порада?

Якщо вам важко визначитися з вибором, напишіть нам на пошту

Задати питання

Допомогти знайти?

Якщо ви не знайшли те, що шукали, скористайтеся пошуком по магазину

Вибір 2020

Десятка найбільш купованих сортів 2020 року.

Дивитися топ 10

Рекомендовані