Насіннячко Auto AK-47 від Master-Seed Іспанія

Високий рейтинг
Насіннячко Auto AK-47 від Master-Seed Іспанія
Наявність: В наявності
Готовий до відправлення Новою Поштою
MASTER SEED Виробник: MASTER SEED
Насіння тільки жіночої статі
Фемінізовані насіння коноплі
Оригінальна упаковка виробника
Ці насіння продаються в брендовій упаковці
Оплата замовлення при отриманні
Ви оплачуєте насіння в відділенні пошти

Насіннячко Auto AK-47 від Master-Seed Іспанія

Про представлений варіант фемінізованої версії насіння канабісу Auto АК-47 на експертному рівні відгукуються, як про кращий автоквіт, що відрізняється потужністю впливу. Протягом 25-ти днів після посадки можна спостерігати за прискореним розвитком рослин, радіючи їх буйному цвітінню. До дозрівання врожаю доведеться почекати близько 2,5 місяців.

Особливості вирощування

Перевагою автоквітучих культур є наявність безлічі суцвіть і стрімко розбухаючих чашок. На смоляному шарі можна спостерігати дуже тоненьку плівку, яка створює враження, що світиться покриття, що складається з діамантових кристалів. Дану фемінізовану культуру можна виростити в оптимальних умовах до ідеального врожаю.

Якщо забезпечити оптимальну обстановку для вирощування, можна сміливо розраховувати на досягнення гарної продуктивності, при цьому збором плодів можна займатися неодноразово. Якщо ж скористатися для виробництва штаму закритою оранжереєю, зможете радіти величезній продуктивності. Серед фемінізованих версій даний гібрид найбільш популярний, що цілком заслужений факт.

Способи вирощування

Слід зупинити вибір гровера на закритому способі культивації і подбати про раціональний режим освітлення, щоб насіння Авто АК-47 розвивалися в потрібних їм умовах. Світильники необхідно регулярно включати на двадцять годин щодня. Також слід пам'ятати про важливість достатнього простору, щоб коренева система розвивалася рівномірно. Тільки забезпечивши даними параметрами свою плантацію, можна домогтися створення до 80 грам з 1-го чагарнику канабісу. Якщо ж вибрати варіант з відкритим майданчиком, то при нормальному температурному режимі продуктивність одного чагарника може досягти 90 грам.

Переваги даної культури

Серед важливих переваг згадаємо про високу міць, в поєднанні з пристойною продуктивністю. З цим фемінізованим насінням можна легко працювати на відкритих майданчиках. Брідери зуміли домогтися створення найкращих характеристик, відповідних відкритим грунтам. Втім, в компактному приміщенні можна домогтися пристойної продуктивності, якщо забезпечити розвиток комфортними умовами і достатнім освітленням. Автоквіт радує досить сильним ароматом, що складається з солодощів, змішаних з прянощами.

Теги: semena kannabisa auto ak-47 fem

Насіннячко Auto AK-47 від Master-Seed Іспанія

Характеристики
Стать рослини жіноча
Висота сорту 0.4 - 0.75 м.
Вид коноплі Сатіва / Рудераліс
Тип цвітіння автоквітучий
Співвідношення ТГК в смолі 14 - 17%
Термін цвітіння 55 днів
Життєвий цикл рослини 85 днів
Рівень врожаю 80 г. з рослини

Video

Насіннячко Auto AK-47 від Master-Seed Іспанія

Сорт удачный, 4 семени из пяти вылезло, позже отпишусь как результат

Написати відгук

Потрібна порада?

Якщо вам важко визначитися з вибором, напишіть нам на пошту

Задати питання

Допомогти знайти?

Якщо ви не знайшли те, що шукали, скористайтеся пошуком по магазину

Вибір 2020

Десятка найбільш купованих сортів 2020 року.

Дивитися топ 10

Рекомендовані