Насіннячко AK-47 від Master-Seed Іспанія

Насіннячко AK-47 від Master-Seed Іспанія
Наявність: В наявності
Готовий до відправлення Новою Поштою
MASTER SEED Виробник: MASTER SEED
Насіння тільки жіночої статі
Фемінізовані насіння коноплі
Оригінальна упаковка виробника
Ці насіння продаються в брендовій упаковці
Оплата замовлення при отриманні
Ви оплачуєте насіння в відділенні пошти

Насіннячко AK-47 від Master-Seed Іспанія

Конопляри, яким пощастило попрацювати з фемінізованим насінням коноплі АК-47, рекомендують всім спробувати свого щастя і добитися солідного успіху. Серед достоїнств культури відзначимо просту культивацію, можливість отримання солідного результату за скорочений період розвитку.

Властивості

Серед важливих властивостей, властивих даному штаму, згадаємо про прекрасну опірності захворюванням, наявності відмінного імунітету, що надає можливість для роботи з представленою культурою в умовах, зручних конопляру. Період цвітіння рослин, що розвиваються з насіння канабісу АК-47, становить не більше 75-ти діб. Виробники штаму надають гарантію розкішної продуктивності, що досягає шестисот п'ятдесяти грамів з одного метра квадратного. Величина ТГК не перевищує 20-ти відсотків, що відповідає потужному впливу. Про цю фемінізовану версію відгукуються, як про невимогливу марихуану, що володіє феєричним ароматом. Гібрид відрізняється від конкурентів скороченим періодом розвитку, що виявляє в ньому переважно сатівну генетику. Дана версія визнана відмінним комерційним продуктом.

Поради коноплярам

Під час висадки та догляду за насінням коноплі даного виду досвідчені гровери радять пам'ятати про максимальну пильність. Сусіди не повинні дізнатися про плантації цих розкішних чагарників, тому подбайте про ретельне маскування. Кущі мають обмежену висоту, досягаючи не більше 1 метра 50 сантиметрів, тому придатні для культивації в критих приміщеннях з використанням сучасних методик культивації. Структура кущів складається з центральної коли і злегка кучерявих суцвіть, відгалужень, буквально покритих щільним листям, шаром густих і одночасно важких шишок, що вражають чудовим запахом. Керуйтеся рекомендаціями, розробленими досвідченими коноплярами, щоб отримати задоволення від цього незрівнянного представника канабісу.

Особливості впливу

Вживання плодів даного штаму поєднується з тривалим і вкрай приємним впливом. Навіть по найменуванню фемінізованої культури можна судити про потужність ефекту. Незважаючи на переважні властивості сатіви, вплив більш характерний індічним представникам.

Теги: semena kannabisa ak-47 fem

Насіннячко AK-47 від Master-Seed Іспанія

Характеристики
Стать рослини жіноча
Висота сорту 0.9 - 1.5 м.
Вид коноплі домінація Сатіви
Тип цвітіння не автоквітучий
Співвідношення ТГК в смолі 19 - 20%
Термін цвітіння 75 днів
Життєвий цикл рослини (відкр. грунт) до кінця жовтня
Рівень врожаю 160 г. з рослини

Video

Насіннячко AK-47 від Master-Seed Іспанія

В цього товару немає відгуків.

Написати відгук

Потрібна порада?

Якщо вам важко визначитися з вибором, напишіть нам на пошту

Задати питання

Допомогти знайти?

Якщо ви не знайшли те, що шукали, скористайтеся пошуком по магазину

Вибір 2020

Десятка найбільш купованих сортів 2020 року.

Дивитися топ 10

Рекомендовані