Оплата і доставка


Гарантуємо анонімність доставки насіння коноплі по Україні

При замовленні насіння канабісу в нашому магазині ви можете бути абсолютно впевнені в гарантії нами анонімності і надійності доставки замовлення за вашою заявкою. Це забезпечується завдяки ручній упаковці співробітниками відділу доставки кожної посилки. У підготовленій до відправки посилці непримітний вид закритої упаковки. Ми співпрацюємо з «Новою Поштою», представляючись магазином недорогих сувенірів. Якщо ви виберете доставку до будь-якого відділення «Нової Пошти», можливі два варіанти покупки насіння марихуани, передоплатою або післяплатою. Посилка може безкоштовно зберігатися у відділенні протягом 5-ти робочих днів, не включаючи вихідні, святкові дні та неділі. Оплата накладеного платежу не перевищує 2-х відсотків. Оплата відсотка і доставки здійснюється клієнтом. Всі посилки зовні виглядають однаковими акуратними упаковками. Вміст посилок не видно на просвіт. Їх комплектація максимально зручна для клієнта, щоб при добуванні насіння з посилки не виникало ніяких труднощів.

Замовлення і відправка

Нова Пошта відправляє замовлення тільки по українській території. Після того, як ви оформляєте заявку, вона обробляється фахівцями. Від оформлення заявки до відправлення замовлення може максимально пройти близько 24-ї години (за винятком перерв у функціонуванні Нової Пошти). Завершивши процедуру оформлення, ми повідомляємо замовника за допомогою СМС-повідомлення (з вашим номером телефону) і за допомогою повідомлення на вашу електронну пошту. Якщо до вас не приходить такий лист, зверніться до нашого онлайн-консультанту!

Упаковка замовлення

Перед відправкою насіння нашими фахівцями перевіряється кожне з них. Замовнику надходить продукція без єдиного дефекту, з абсолютно цілісною упаковкою насіння. До вас надходять насіння, які упаковані виробником. Ми забезпечуємо захист замовлення, який може піддаватися температурних перепадів і негативних умов. Тому транспортування здійснюється за допомогою захисної упаковки, що включає щільний папір і повітряно-пухирчасту плівку. Ми спеціально не користуємося прозорою упаковкою, щоб приховати вміст замовлень. Насіння відправляються в захисній упаковці і брендованому пакеті, що надається Новою Поштою.

Оплата замовлення

Оплату замовлення клієнт здійснює після його прибуття в обраному відділенні Нової Пошти. Якщо Вам незручно оплачувати за допомогою даного виду платежу, то Ви можете скористатися наданою нами карткою ПриватБанку, щоб здійснити з її допомогою повну передоплату замовлення.